![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цього дня на зустріч з народним обранцем прийшло дуже багато людей.Павло Володимирович намагався посприяти у вирішенні кожного питання.
Ті з них, що належать до компетенції місцевої влади або ж можуть бути вирішені завдяки одній розмові, одному дзвінку-вирішували на місці. До них належать питання щодо працевлашування, спори між сусідами, підтримка творчих людей і колективів, посильна матеріальна допомога на медичне обстеження хворим.
Проте, є питання, відповідь на які має дати Держава, зокрема її профільні Міністерства. Серед них: забезпеченість житлом, автомобілями, належним медичним супроводом чорнобильців,
лікування хворих на онкологічні захворювання,
пенсійне забезпечення, питання екології.
Відповідні депутатські звернення уже в процесі підготовки. Залишається чекати, що відповіді на них матимуть задатки до вирішення озвученої проблеми по суті, а не будуть черговими відписками.