Хмаринка тегів

Очищення доріг від снігу у Малині на особливому контролі

За попередню добу на Малинщині випала половина місячної норми опадів. Висота снігового покриву сягає від 11 до 30 см. Для забезпечення транспортного сполучення на дорогах району та очистці населених пунктів працює понад 25 одиниць техніки, з них тільки одна одиниця філії «Малинський райавтодор».

 

На сьогодні в цій організації гостро стоїть кадрове питання, адже через постійні затримки заробітної плати, в райавтодорі працює лише один тракторист, який обслуговує всю наявну техніку. Фактично його зусиллями 19 грудня забезпечено очистку доріг обласного значення Малин-Жобоч, Малин-Мірча, Малин-Броднік.

20 грудня спецтехніка задіяна у напрямку Іванівка-Луки-Горинь. Адже першу чергу зусилля спрямовані на звільнення від снігу доріг за маршрутами шкільних автобусів.

Паливом та паливно-мастильними матеріалами філія «Малинський райавтодор» забезпечена лише завдяки районній програмі розвитку та утримання автомобільних доріг на території Малинського району. Наразі облавтодор на потреби району не надав жодного літра палива, хоча щодня для очистки від снігу доріг потрібно щонайменше 350 літрів ПММ.

Розчисткою доріг в населених пунктах району опікуються голови сільських рад. Для цього задіяні приватні трактори, техніка комунальних господарств. Біля закладів соціально-культурної сфери, приміщення сільської ради сніг працівники розчищають власноруч. Допомагають району долати випробування снігової негоди місцеві сільськогосподарські та кар’єрні підприємства, лісгоспи.

Щоправда, через те, що сніг майже не припиняється, повністю розчистити дороги не вдається. Як наслідок – численні нарікання від жителів району і від водіїв.

Наразі потребують очищення від снігу автошляхи Малин-Морозівка та Діброва-Марятин. Сільським головам рекомендовано забезпечити розчистку напрямків від населених пунктів до основних доріг.

20 грудня на розчистку автодоріг району вийшла спецтехніка підприємства «Райагрошляхбуд».

http://malin-rda.gov.ua/

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031