Шостого липня Павло Дзюблик працював у Малинському районі

Шостого липня разом з народним депутатом України П.В.Дзюбликом працювали в окрузі. Відвідали шість сільських рад (Малинівську, Гранітненську, Українківську, Любовицьку, Будо-Вороб”ївську, Слобідську). Окремі сільські голови відповідально поставилися до робочої поїздки нардепа і зібрали громади, щоб люди могли вільно поспілкуватися із своїм депутатом, задати йому наболілі питання, поцікавитися ходом реформ та процесом створення ОТГ, його перспективами для місцевих громад.
Усі без винятку громади хвилює освітня, медична та пенсійна реформи, мораторій на продаж землі, проблема вирубки лісів, у окремих громадах є серйозна проблема відсутності води. Стареньких пенсіонерів турбує проблема недоступності дров для опалення хат узимку, у кількох громадах хочуть добудувати чи відремонтувати храми.
Викладачів лісоколеджу (Гамарня, Слобідська с/р) турбує, що з 1 січня 2018 року їхній заклад переведуть на обласне фінансування, що може взагалі призвести до його закриття (зараз бюджет закладу складає 14 млн. грн. на рік, чи потягне область утримання коледжу, коли в області 20 навчальних закладів, які потребують бюджетного фінансування?).
І, звичайно, чи не на першому місці – дороги, якість яких викликає багато справедливих нарікань з боку мешканців громад.

Окремі сільські голови відверто просаботували зустріч з депутатом, що говорить про те, що політика для них, напевно, важливіша, ніж люди і вирішення проблем у своїх громадах.
Зокрема, слобідський сільський голова, до якого у жителів Гамарні багато запитань, взагалі не з”явився на зустріч.
Люди змогли почути грунтовні відповіді на свої запитання під час зустрічі та передати письмові звернення з важливих для них питань.
У громадській приймальні в Малині протягом дня працював юрист П.В.Дзюблика. Такі юридичні консультації стануть для малинчан і жителів району регулярними.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
33 dsc02544 dsc_0195 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930