![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Днями поблизу міста Малин виявили чотири вантажівки з львівським сміттям.
Про це зранку 13 березня на свої сторінці у Фейсбук написав голова Малинської РДА Юрій Рудченко.
«В суботу зранку виявлено чергову групу з 4 вантажівок зі львівським сміттям поблизу Малина. Разом з поліцією з метою недопущення незаконного вивозу сміття на територію Малинського району організовано супровід вантажівок у львівському напрямку. PS: за витрачені на возіння сміття ресурси можна було б відгрейдерувати і підсипати дороги всього Малинського району…», – написав Юрій Рудченко.
http://www.zhitomir.info/