![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Із початку року в багатьох містах України підвищили вартість проїзду громадським транспортом. Малинчани теж заговорили про здорожчання проїзду у міських маршрутках, принаймні на гривню. За коментарем звернулись до місцевого перевізника і за сумісництвом депутата міськради Олександра Столяра.
— Проїзд коштує чотири гривні. Люди нехай говорять, що хочуть, каже Олександр Васильович, і додає: — Якщо й підвищуватимемо вартість проїзду у міському транспорті, то лише законним шляхом.
Натомість у відділі економічного розвитку виконкому Малинської міської ради «чутки» про подорожчання проїзду підтверджують: минулого тижня перевізник, справді, подав заяву, в якій просить владу міста дати дозвіл на підняття ціни за проїзд до п’яти гривень. Тепер виконком має ухвалити рішення про розгляд регуляторного акту, який передбачає перегляд вартості проїзду в міських маршрутках. Триватиме така процедура щонайменше місяць. Вона до того ж передбачає оприлюднення документа у друкованому ЗМІ чи, принаймні, на офіційному сайті міськради, а також обговорення перевезень із громадськістю міста. Тільки після того, як приймуть регуляторний акт, йтиме мова про підвищення ціни на проїзд у малинських маршрутках.
Щодо автобусних перевезень у Малині, то востаннє вартість проїзду змінювали у 2015 році — із трьох до чотирьох гривень. Тоді підвищення Олександр Столяр пояснював ростом цін на пальне та запчастини. Цього разу, найімовірніше, перевізник ініціював збільшення вартості своїх послуг на одну гривню у зв’язку із підвищенням заробітної плати водіям та іншим робітникам транспортного підприємства, через зростання мінімалки до 3200 гривень. Принаймні так чиновники пояснюють подібні дії перевізників в інших містах.
Яким буде рішення малинських чиновників — невідомо. Але у найближчий місяць проїзд у малинських маршрутках не має бути вищим чотирьох гривень.
http://mn.zt.ua/