![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
З нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника освіти, помічники нардепа Павла Дзюблика у місті Малині та районі Ольга Гура, Олексій Семенів привітали викладацький колектив Малинського лісотехнічного коледжу зі святом. “Я захоплююся директором закладу Іванюком Ігорем Дмитровичем, який зібрав навколо себе такий потужний колектив”-каже Павло Володимирович.
Спілкувалися особисто не раз, тому знаю про що говорю. Колектив коледжу нагороджений Грамотою Верховної Ради України за його подання.
На жаль, цього разу я не зміг бути присутнім особисто, у звязку з тим, що поточний тиждень пленарний, тому маю працювати у Парламенті, але передав вітання та Почесні грамоти Міжфракційного депутатського обєднання “За Житомирщину”, яке очолюю викладачам:
Ковальчук Ларисі Олександрівні – заступнику директора з навчальної роботи,
Кусіку Василю Миколайовичу – в.о.заступника директора з виробничого навчання,
Вербицькій Тетяні Євгеніївні – заступнику директора з виховної роботи.
Ви найкращі і, якщо відверто, то хотілося відзначити абсолютно усіх.
“Переконаний, що Вами виховуються і навчаються потужні кадри, які будуватимуть сьогодення та майбутнє України.