![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
20 березня в Малині розпочато місячник з благоустрою і поліпшення санітарного стану міста. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олексій Шостак.
Даним документом затверджено план заходів, а також закріплено вулиці і території прибирання міста за підприємствами, установами та організаціями (ознайомитися з повним текстом розпорядження Ви можете, натиснувши на посилання).
У ході місячника заплановано привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і скверb/
Не будьте байдужими ,наводьте лад на вулицях рідного міста!
http://www.infomalin.biz/