![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Вчора вся чимала територія Малинського лісотехнічного коледжу на цілий день перетворилася на великий змагальний майданчик. Тут проходив обласний зліт шкільних лісництв. Змагання включало різні дисципліни – так, наприклад, діти повинні були продемонструвати знання з лісівництва (розрізняти звірів, птахів, рослин, розумітися на ґрунтознавстві). Окрім цього, в програмі спортивні змагання з кількох видів спорту, конкурс художньої самодіяльності, а також оцінювання альбомів презентації шкільних лісництв.
Аби виступити успішно, необхідно прикласти багато зусиль, каже Марина Менська –керівник шкільного лісництва “Паросток” з Баранівського лісомисливського господарства, яке стало переможцем минулорічного всеукраїнського конкурсу:
“Такі от змагання – це чудова можливість для наших учнів здобути ґрунтовні знань з лісових дисциплін, і цей досвід їм може згодитися у майбутньому. Плюс – діти вчаться з повагою ставитися до лісу та його мешканців, вправно володіють науковою інформацією, вміють аналізувати її і застосовувати на практиці, що, власне, і підтверджують наші перемоги. Школярі тісно співпрацюють зі своїми наставниками у лісових господарствах і переймають їхній досвід. Звичайно ж, окрім іншого, це ще й допомагає їм в обранні майбутньої професії”.
Варто відзначити, що ці змагання є традиційними та відбуваються напередодні Дня працівників лісу. Цього року в них беруть участь 20 команд з усіх лісництв та районів області.
http://www.infomalin.biz/