![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Щоб допомогти нашим співвітчизникам, які в результаті активних обстрілів з боку бойовиків залишилися без води, електрики і тепла, по всій Україні відкрилися пункти збору допомоги для постраждалих під час боїв в Авдіївці. Про це повідомляє прес-служба Малинської міської ради.
Міська влада закликає всіх небайдужих малинчан приєднатися до збору допомоги. На даний момент найбільша потреба – у продуктах харчування та теплих речах усіх розмірів, ковдрах, ліках і медичних засобах. Потрібне також дитяче харчування (сухе), підгузки дитячі та дорослі, одноразовий посуд.
“Допомогу для жителів Авдіївки можна принести протягом робочого дня 2 лютого в адміністративне приміщення за адресою: площа Соборна, 6а, каб. 219”,– йдеться у повідомленні.
Контактна особа – Мудрий Андрій Петрович (5-23-91, 097-233-16-74).
http://zhitomir.today/