![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталась 2 січня близько 7.40 по вул. Грушевського у районному центрі.Попередньо, водій автомобіля «Opel Astra», 66-річний місцевий житель, допустив зіткнення з велосипедистом, 56-річним малинчанином. У результаті ДТП водій двоколісника отримав тілесні ушкодження.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Триває з’ясування причин та обставин події.
http://www.1.zt.ua/