![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
1 квітня уночі в одному із нічних закладів Малина стався вибух. Ніхто з людей не постраждав. Поліцією розпочато кримінальне провадження та проводяться заходи для встановлення причетної особи.
Про це інформує прес-служба ГУНП у Житомирській області.
«Повідомлення про подію до поліції надійшло близько 5.00. За вказаною адресою прибули слідчо-оперативні групи Малинського відділення поліції та головного управління Нацполіції в області, експерти вибухотехнічної служби ГУНП та інші підрозділи, які розпочали першочергові дії по з’ясуванню обставин. Так, попередньо встановлено, що у приміщенні грального закладу невідома особа залишила у коридорі предмет, що близько 4.30 вибухнув. У цей час в одній з кімнат знаходилось 4 людей, ніхто з них не постраждав. За попередніми висновками вибухотехніків, у приміщенні могла спрацювати граната РГД-5. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація – ч.4 статті 296(Хуліганство) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.
https://zhitomir-online.com/