Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

У Малині відбулось засідання круглого столу на тему: «Дитині – потрібна сім’я!»

9 лютого 2018 року з ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Малинській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питань запровадження послуги патронату над дитиною та створення патронатних сімей в районі.У роботі круглого столу брали участь заступник голови райдержадміністрації, представники центру, служби у справах дітей РДА, Малинського відділення поліції, відділів і управлінь райдержадміністрації, засобів масової інформації.

Під час засідання круглого столу презентовано таку форму сімейного виховання як патронатна сім’я. Як зазначила начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, запровадження цієї послуги дозволяє забезпечити захист права дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Спеціаліст служби у справах дітей РДА ознайомила з порядком створення та діяльності cім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Основні обов’язки патронатного вихователя – виховувати дитину у своїй сім’ї, забезпечити її житлом, одягом, харчуванням, створити дитині умови для навчання, фізичного і духовного розвитку, захищати права та інтереси дитини. Патронатний вихователь виконує свої обов’язки платно.

Порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя роз’яснила присутнім спеціаліст управління праці та соціального захисту населення.

Розмір грошового забезпечення у період перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя становить на місяць п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Директор РЦСССДМ наголосила на взаємодії центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей щодо організації проведення інформаційної кампанії з метою запровадження патронату над дитиною у Малинському районі відповідно до Постанови Кабінету міністрів №148 від 16 березня 2017р «Деякі питання здійснення патронату над дитиною».

http://malin-rda.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Випадкове фото
29  122 p1000148
Архів новин
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Курс валют