![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Вчора у Малині відбувся благодійний концерт для маленької Катрусі Юрченко.Було дуже багато місцевих артистів, приїхали підтримати дівчинку і діти з театрального колективу “Сонячні зайчики” (с.Потіївка). Підключилося багато підприємців, громадою зібрали 17 тис. грн. 7 тис. гривень додали активісти з “Волонтер-2015” зі свого фонду, Долучився до акції і народний депутат України Павло Дзюблик адже родина звернулася за допомогою у громадську приймальню. В цілому зібрано 25 тис. грн. на пересадку печінки 8-місячній Катрусі. Кошти на сцені передали бабусі.
Дякуємо усім за небайдужість! Наша громада – це сила!