У Малині відбувся ювілейний концерт Раїси Недашківської

Можливо, Малин до кінця і не усвідомив, яка ж то була визначна подія сьогодні – зустріч із Раїсою Недашківською. Дивно було спостерігати порожні місця де-не-де у глядацькій залі…Проте ця прикрість стерлася враженнями від подій на сцені районного будинку культури.

Коли на неї вийшла Велика Актриса, присутні переконалися на її прикладі, що харизма – це не просто красне слово, а статус визначних особистостей.

Ювілейний концерт було розпочато і закінчено виступами самої ювілярки. Мурахи бігли спиною від її виконання «Щастя» Лесі Українки. А Тарасові рядки наприкінці як символічна молитва об’єднали всіх в емоційному піднесенні.

Раїсу Недашківську вітали земляки, представники влади, громадські організації, артисти Малинщини і артисти столиці. Звучали щирі слова з нагоди ювілею і щасливої можливості святкувати його у Малині разом із великою актрисою.

Народній артистці України дякували і прихильники її таланту, яскраво засвідченого у знаменитих фільмах, і волонтери – за невтомну участь у концертах на фронті для наших захисників, й інші артисти – за мудрі поради і підтримку у їх становленні, і земляки – за те, що вона є і що нею пишаються як особистістю, котра зробила такий внесок у мистецтво.

Малинські артисти подарували чудові виступи, а шанувальники таланту Раїси Недашківської несли їй на сцену букети квітів, вітальні послання, подарунки. Були зачитані вітання від депутатів – чинних і екс-, від міністра культури.Привітали артистку з визначною датою за дорученням народного депутата України Павла Дзюблика,який також фінансово долучився до організації свята.

Особливо сторінкою вечора стали вітальні виступи матерів, що втратили синів на Майдані і в АТО.

Гонорово, але дуже доречно звучало слово про рід Недашківських в Україні і світі. Раїса Недашківська сказала, що ускрізь пояснює, що якщо є де у світі Недашківський, то він, незаперечно, звідси – з Малинщини. Що це старовинне прізвище варте слави і честі.

Принагідно народна улюблениця оголосила про важливість створення фонду Недашківських на реставрацію старовинної церкви у її рідному селі Старих Вороб’ях. Колись вона ще юною актрисою після першої ролі Мавки,що її прославила, змогла вплинути на ситуацію і не дати зробити з храму – клуба. А тепер вона дбає (і сподівається на підтримку) про порятунок церкви від занепаду. Адже будівлі більше ста років.

Звучали пісні і урочисті слова, на екрані бігли кадри стрічок за участю Недашківської і, ніби слайди життя, змінювали одна одну її фотографії.

Ось і ця зустріч вже стала кадром життя. Проте кадром незабутнім.

Раїса Недашківська несе славу своєї землі – у світ, а ми – несемо у душі вогник краси її мистецької і людської.

Малинчани дякують громадським організаціям (особливо ГО «Свічадо» і ГО «Народна філармонія»), депутатам і екс-депутатам, які причетні до організації свята, учасникам ювілейного концерту.

Слава Україні і її людям, що творять Мистецтво або підтримують його.

Ірина Лузанчук

https://www.infomalin.biz/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 25 100_1023
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930