![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Найжорстокіша і найкривавіша в історії людства Друга світова війна позбавила життя понад 10 мільйонів українців. У кожній родині вона лишила рани від втрат рідних та близьких. І скільки б часу не минуло, серце мимоволі стискається в невимовній тузі за тими, кого забрала війна. А тому віднедавна у нашій країні встановлена ще одна скорботна дата – День пам’яті та примирення.
У цей день у багатьох селах Малинщини відбулися меморіальні заходи. Схилити голови перед світлою пам’яттю полеглих на війні, віддати шану її ветеранам зібралися місцеві жителі біля пам’ятних місць у Пиріжках, Баранівці, Діброві, Недашках, Ворсівці.
На території Малинського району нині проживає 10 ветеранів, які брали безпосередню участь у бойових діях Другої світової війни. Напередодні Дня Перемоги кожному із них спрямована фінансова допомога за рахунок районного бюджету.
8 травня учасників бойових дій, які проживають у Гранітному, відвідав та привітав голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук.
http://malin-rda.gov.ua/