![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Напередодні Малинський районний відділ освіти вітав учителів з професійним святом освітян, що відзначається у першу неділю жовтня.
З цієї нагоди педагогів та освітян району відзнаками та грамотами Міністерства освіти і науки України, а також почесними грамотами міжфракційного об”єднання ВР “За Житомирщину” народний депутaт України Павло Дзюблик особисто нагороджував зі сцени районного будинку культури.
Цього року почесної відзнаки МОіНУ удостоїлися директор Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давиденко Любов Андріївна та тренер-викладач Малинської дитячо-юнацької спортивної школи Ткачук Олександр Миколайович. Грамоти від міжфракційного об”єднання отримали Директор Недашківського НВК “ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів Зінькова Галина Ростиславівна та начальник районного відділу освіти Коробейник Віталій Володимирович.
Серед педагогів міста грамоти також удостоєні учитель географії та економіки школи-ліцею №1 Максименко Марія Василівна та керівник дитячого садочка №5 “Веселка” Руденко Ліляна Миколаївна. Вітаємо освітян з професійним святом та почесними відзнаками!