![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
22 січня 1919 року на Софіївському майдані у Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів — проголошено Акт Злуки Української та Західно-Української Народних Республік.Відзначення дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок боротися і відстоювати єдину незалежну Україну, берегти світлу пам’ять незліченних жертв, упродовж віків принесених українським народом у жертву в боротьбі за її соборність та державність.
З нагоди великого державного свята – Дня Соборності керівники району та міста, представники громадськості, учнівська молодь поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка у Малині.
Кількаметрове полотнище Державного прапора України урочисто розгорнули учні 3-ї Малинської міської школи.
Проникливо лунала власна поезія з вуст громадського діяча Володимира Канюки.
Урочисте зібрання біля пам’яника Т.Г. Шевченка організовано та проведено також у селі Луки.
Малинська районна державна адміністрація щиро вітає жителів Малинщини з Днем Соборності. Про соборність у душах, у родинах, у містах і селах, в країні повинні думати всі українці, для кого сьогоднішній день не просто 22 січня, а День соборності Батьківщини.
Нехай відчуття єдності допомагає гуртом будувати свою хату, свою правду й свою волю, як заповідав Великий Кобзар.
http://malin-rda.gov.ua/