![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Сьогодні вітали працівників аграрної галузі з професійним святом – Днем працівника сільського господарства. Вручили почесні грамоти від Міжфракційного об”єднання ВРУ “За Житомирщину” (П.В.Дзюблик) людям, які плекають хліб, займаються фермерською діяльністю, працюють на землі. Важка і почесна праця – годувати націю. Але ми цінуємо вас, вашу непросту, проте прекрасну працю. Де хліб, там і мир. Хвала рукам, що пахнуть хлібом!