![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Щороку Народний депутат України Павло Дзюблик відзначає кращих працівників у своїй професії.
Отож сьогодні за його дорученням разом з Олексієм Семенів його помічник Ольга Гура вітала працівників соціальної сфери напередодні їхнього професійного свята, яке вже традиційно відзначають в Україні першої неділі листопада. Професія ця особлива, адже потребує великого серця і великого терпіння у роботі з соціально незахищеними людьми, родинами, які потребують не лише матеріальної, але й психологічної підтримки, захисту держави.Приємно було вручити заслужені почесні грамоти від Міжфракційного об”єднання “За Житомирщину” за підписом Павла Дзюблика:
Панасюк Алевтині Олександрівні – начальнику відділу взаємодії з роботодавцями Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості;
Місейко Галині Вікторівні – начальнику Малинського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області;
Олексійчук Жанні Анатоліївні – начальнику управління праці та соціального захисту населення Малинської райдержадміністрації;
Гангалюк Лідії Іванівні – директору Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та
Гриневичу Олександру Івановичу – заступнику директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району.
Зі святом вас, соціальні працівники!