![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Таке рішення прийняли на одній із сесій Малинської міськради. І це зовсім не випадково,адже Андрій Кузьменко ,він же Кузьма Скрябін,має безпосереднє відношення до Малина-тут народився його батько Віктор Кузьмич,а нині живуть його родичі.
Раніше вулиця носила назву радянської партизанки Зої Космодем’янської.
Перейменування вулиці відбулось за ініціативи Нелі Лісовської- мами журналіста Богдана Лісовського ,і тітки Андрія Кузьменка,яка особисто збирала підписи людей,які не проти щоб в їх місті була вулиця Кузьми Скрябіна. На щастя таких виявилось чимало.
Ми горді тим,що маємо такого земляка,і можемо вшанувати його в такий спосіб.
Таке відчуття, що Богдана Лісовського піарять.
Ніхто нікого не піарить,не кожен може сказати ,що є родичем Скрябіна.Приємно.що Кузьма має відношення до нашої області.