![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
21 березня у Малинській дитячій школі мистецтв відбувся VIII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука.
Понад 30 учасників з різних міст та районів області (Малин, Житомир, Черняхів, Олевськ, Радомишль та Брусилів) взяли участь у конкурсі. Учасники змагались в трьох вікових категоріях та двох номінаціях «інструменталіст», «вокаліст».
Склад журі з п’яти чоловік очолила Заслужена артистка Української РСР, артистка КП «Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера» Л. В. Нестерчук, секретар – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Осіпов С. В., Членами журі були Кириченко І.Ю. – директор Коростишівської дитячої музичної школи, Ходаківський О. В. – Заслужений діяч мистецтв України, Недашківська Н.Ф. – Заслужена артистка України.
За результами конкурсу 13 нагород (з 21 можливих) отримали бандуристи Малинської школи мистецтв, що свідчить про високий рівень майстерності наших викладачів та виконавців.
Гран-прі конкурсу від міського голови Олексія Шостака виборола малинчанка Прокопенко Юлія.
Нагадаємо, що даний конкурс завжди проходить в Малині, адже наше місто є батьківщиною Івана Степановича Кривенчука – Заслуженого працівника культури України. У свій час Іван Степанович учителював та керував хоровими гуртками у школах Малина,а також був художнім керівником Заслуженої самодіяльної капели бандуристів «Зірниця».