![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Сьогодні у більярдному клубі “Вісімка” відбувся шахово-більярдний турнір. Вік учасників – від дітей до пенсіонерів, тобто необмежений. Одним із спонсорів проведення турніру став народний депутат України Павло Дзюблик який традиційно підтримує розвиток спорту на своєму окрузі, у тому числі, й інтелектуального, яким беззаперечно є шахи.
І хоч сам депутат не брав участі у змаганнях, спробував себе у шахах його син Захар, якого тато навчив цій грі з молодших років.
Зокрема, шаховий Меморіал пам”яті М.Кондратюка щорічно проходять у Черняхові, куди депутат запрошує шахістів з усіх районів свого округу з метою відродити шахове життя Черняхівщини. Малинщина теж не пасе задніх. Результатів сьогоднішнього турніру чекаємо від організатора змагань – Сергія Барановського. Дякуємо клубу “Вісімка” за теплий прийом.