![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
6 грудня, під час здійснення рейдових заходів спеціалістами Державної екологічної інспекції у Житомирській області та правоохоронними органами неподалік села Недашки, Малинського району зупинено автомобіль марки «Renault», який був завантажений лісопродукцією породи вільха, в кількості 30м3.
Документи на вантаж відсутні. Зі слів водія автомобіль рухався з Попільнянського до Народицького району.
На місце події викликано слідчо-оперативну групу. Автотранспорт з лісопродукцією затримано та доставлено на штраф майданчик до Малинського райвідділу поліції. На даний час проводяться слідчі дії.
Державною екологічною інспекцією постійно здійснюються заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконних порубок дерев на Житомирщині.
http://www.1.zt.ua/