![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
5 березня народний депутат України Павло Дзюблик перебуватиме із службовою поїздкою у Малині. Зокрема, з 9 до 11 год. він вестиме особистий прийом громадян за адресою: пл.Соборна, 6а, к.215.
Протягом дня він також зустрінеться з трудовими колективами міста і району. Телефон для довідок: 096 9048164. Помічник депутата Гура Ольга Анатоліївна. Звертайтеся, телефонуйте, задавайте свої питання депутату.