![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Сьогодні 25 липня запрошуємо на 8-й тур ігор Відкритого міжрайонного чемпіонату з міні-футболу серед підприємств і організацій на кубок Павла Дзюблика .Місце змагань, як завжди, – фабричний парк, міні-футбольне поле. Початок-0 18:00
Сьогодні гратимуть між собою команди:
1.”ФБП”-“ДЮСШ”
2.”Динамо”-“Вайдманн”
3.”Будівельник”-“Лісовод”.
Бажаємо гравцям гарної погоди і запальної гри, а вболівальникам – задоволення від перегляду змагань з міні-футболу!