![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
28 березня 3 11.00 до 13.00 у приміщенні Малинського відділення поліції за адресою:м.Малин,вул..Захарченка, 16 відбудеться виїзний прийом начальника-Начальником слідчого управління ГУНП у Житомирській області,полковника поліції Олександром Петровичем Радченком.Попередній запис громадян здійснюється цілодобово за телефоном 5-21-76 (чергова частина відділення поліції).
Малинське відділення поліції