![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Нещодавно у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури “Нові імена України”.
У конкурсі взяли участь 82 учасники в чотирьох номінаціях з різних міст та районів області. Були представлені конкурсанти із 7 музичних шкіл, 6 шкіл мистецтв, 3 художніх шкіл, Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, Житомирської міської гімназії № 23, Житомирського ліцею № 25, Житомирської спеціалізованої школи I-III ступенів № 20.
Малинську дитячу школу мистецтв представляли шість учнів відділу образотворчого мистецтва.
В номінації “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво” грамотою управління культури Житомирської обласної державної адміністрації нагороджений Кудрицький Віктор з роботою «Літо у Франції» (олія, картон) , викладач Дзицюк Лариса Лаврентіївна.
Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності.
http://www.infomalin.biz/