![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Новорічно-різдвяні свята вже давно минули.
Відтепер для комунальників постає питання: куди діти головний святковий атрибут багатьох центральних площ і вулиць райцентрів області – ялинку. Адже поблизу смітників лежать цілі гори зелених красунь, що прикрашали помешкання людей у цей період.
Доволі неординарний підхід у використанні новорічної ялинки винайшли працівники КП «Благоустрій» із Малина. За словами директора підприємства Миколи Стурчака, малинчан, жителів району та гостей райцентру нинішнього року радувала 18-метрова зелена красуня, що виросла на території Чоповицької ОТГ Малинського району.
– Сучковану та неякісну деревину забрали для опалення приміщення підприємства, а « золоту» серцевину» розпиляли й передали, до речі, другий рік поспіль, вихованцям і учням міського ЦДЮТ та дитячої школи мистецтв. Діти та їхні педагоги з задоволенням використовують дерев’яні дощечки й заготовки для виготовлення своїх робіт, малювання, різьби по дереву тощо.
http://www.infomalin.biz/