![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Павло Дзюблик є прихильником думки, що Парламент і інші органи влади мають бути відкритими для громадян, щоб кожен, хто бажає, міг приїхати і подивитись, як мінімум, що тут відбувається, як та де йде робота посадовців, щоб не побутувала думка, що тут працюють якість інші – “недоторканні” люди.Щоб кожен, хто гідний того, міг у той чи інший момент життя зайти у ці двері, як на роботу.
Саме тому Павло Володимирович постійно запрошує дітей зі свого виборчого округу на екскурсію до Верховної Ради України.
Так, щоб завжди прагнули більшого і вже зараз обирали своє місце у залі Парламенту.
Але, із доволі великих груп, як не дивно, лише 1-2 дитини кажуть, що дійсно хотіли б тут працювати.
Проте, до Парламенту приїхали особливі молоді люди, які вже зараз є потужними діячами, поки громадськими, але саме за такими, як вони, і політичне майбутнє України.
Це члени Молодіжної громадської організації “Молодь в дії”, яка відома у місті Малині та районі, а зараз набуває всеукраїнського масштабу. Бо активній, цілеспрямованій і дієвій молоді цікаво об’єднуватися, вона має спільні інтереси і конкретні добрі справи робить у своїх селах, селищах, містах і районах.
«Я бачу у кожному з цих облич потенційних народних депутатів і високопосадовців. Дякую Вікторії Костюченко за наставництво»-відзначив Павло Дзюблик..
Україні є ким пишатися, у нас буде чудове майбутнє, бо воно за цими дітьми!