![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
За сприяння народного депутата П.В.Дзюблика Малинський міський відділ культури отримав держсубвенцію у розмірі 100 тисяч гривень для придбання сцени.Додатково міська рада виділила з міського бюджету частку співфінансування (3 тис. грн.). Цих коштів вистачила на подіум (уся сцена коштує дорожче). Конструкція збірна і у складеному вигляді має досить компактний вигляд.
Можливо, у наступному році можна буде докупити повне укомплектування сцени та використовувати повноцінно у міських заходах.