![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Зима розгулялася не на жарт. По всій Україні нещодавно пройшов циклон лютих морозів та завірюх . Багато областей опинилися в сніговому полоні-техніка не встигала чистити дороги від снігу . Та навіть якщо і була,то вимагала ремонту.
В місті Малині була потреба у оновленні автопарку. Місцеві жителі звернулися по допомогу до народного депутата Павла Дзюблика,який вже не вперше йде назустріч людям і завжди радо їм допомагає.
Відтак,напередодні Нового року за сприяння Павла Володимировича з держбюджету були виділені кошти і придбано новий трактор з обладнанням для потреб міста .
«Сподіваюся, що якісні зміни відбудуться і численні нарікання на роботу комунальників будуть вичерпані, бо головне для мене – це, звісно, комфорт для мешканців.»-зазначив Павло Дзюблик.
Круто, а кабіна де? Я думаю водій в -20 морозу буде дуже щасливий))))