![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Малинському районі молода жінка народила дитину просто на пероні залізничної станції.Жінці 25 років, вона їхала в лікарню на пологи, але не встигла. Доки приїхала «швидка», перехожі прийняли хлопчика вагою понад 4 кг. Допомогла породіллі працівник районного територіального центру Раїса Баранівська.
У пологовому відділенні Малинського міськрайонного ТМО підтвердили, що до них дійсно привезли жінку, яка розродилася на залізничній станції. Інші дані про породіллю та немовля лікарі відмовилися повідомляти.
http://zhitomir-online.com/