![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
В Радчанському лісництві державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» розширили тепличне господарство.«Навесні поточного року ми побудували ще одну теплицю площею 0,03 га, – розповідає лісничий Микола Невмержицький. – Хоча кошти вклали немалі – 52 тисячі гривень, проте результат того вартий. Нині в обох теплицях маємо майже 500 тисяч відмінних сіянців сосни звичайної.»
В теплицях встановлено сучасну автоматичну систему поливу туманного типу – в нинішні посушливі роки це не просто важливо, а необхідно. Вирощеного садивного матеріалу повністю вистачить на проведення лісокультурної кампанії в лісництві.
Додамо, що Народицький спецлісгосп розпочав осінню інвентаризацію лісових культур, плантацій новорічних ялин, шкілок декоративного посадкового матеріалу та лісових розсадників. В підрозділах створено комісії, до складу яких включено інженерів спецлісгоспу.
Протягом місяця комісії мають провести облік і оцінку якості насаджень, які не переведені в покриту лісом площу, а також облік сіянців в лісових розсадниках, коробах та теплицях, облік декоративного матеріалу, згідно з технічними вимогами та стандартами.