![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
О 07:48 20 грудня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в селі Закусили Народицького району. На місце події було скоординовано бійців 14 Державної пожежно-рятувальної частини. З’ясувалось, що з-під шиферу покрівлі виходить дим. Також під час проведення розвідки ланки газодимозахисної служби всередині будинку було встановлено, що горить двошарове перекриття двох кімнат та стіни біля груби опаленні. В кімнаті біля виходу рятувальники виявили тіло 95-річної господарки без ознака життя. Напевно жінка намагалась врятуватись, проте, на жаль, їй це не вдалось. О 08:37 пожежу локалізовано, о 11:38 – ліквідовано. За попередньою інформацію, пожежа виникла через порушення правил експлуатації пічного опалення.
https://zhitomir-online.com/