Народний депутат України Павло Дзюблик здійснив особистий прийом громадян у Народицькому районі

Приємно зауважити, що, працюючи в Народицькому районі, Павло Дзюблик має  підтримку місцевих очільників. Вони не стоять осторонь проблем громади, а вирішують їх власними силами, звертаються до керівників усіх рівнів влади за підтримкою. І, врешті, отримують її. Це і зрозуміло, адже і ті кошти, які безпосередньо залучив у громаду в 2016 році з держбюджету народний депутат були освоєні вчасно, а отже, – пішли на потреби та на користь місцевих жителів, що підтверджує зацікавленість у розвитку цієї території та професійність голів.
Звичайно, запитань є дуже багато, бо це район, який зазнав найбільших втрат від Чорнобильської катастрофи і до тепер залишається відкритим питання зон, соціальних виплат, компенсації за житло та інші.
Але все частіше іде ініціатива від людей про зняття ІІ-ї зони. Це дасть можливість будувати, приватизовувати житло, розпоряджатися своїм майном, обробляти землі та залучати інвесторів, наповнюючи тим самим бюджет і, що головне,-створювати робочі місця. Адже в районі так багато молодих людей, народжуються діти, але сім’ї вимушені виїжджати, залишаючи житло, у пошуку роботи.
Павло Дзюблик планує піднімати ці та багато інших запитань у профільному Комітеті після повернення у Київ.

   

Перебуваючи з робочим візитом в Народицькому районі народний депутат зустрівся з колективом Народицької центральної районної лікарні. В даному закладі він буває досить часто. В травні минулого року та в позаминулому році було надано гуманітарну допомогу по усіх лікарнях округу, аби підтримати їх, забезпечити медичним приладдям. В тому числі, і в Народицькому районі.
Крім того, в 2016 році за кошти держбюджету  вдалося замінити вікна у хірургічному та терапевтичному відділеннях ЦРЛ, що стало можливим за тісної співпраці з головою Народицької ОТГ Леончуком Анатолієм Олександровичем.
«Роботи ще багато, але переконаний, що за спільної зацікавленості все вдасться!»-каже Павло Дзюблик.

    

Потужну команду у складі батьківського, учнівського та педагогічного колективів народний депутат зустрів у Народицькій гімназії – опорній школі.
Підтримку заклад отримує від Міністерства освіти і науки України, Народицької ОТГ і з цільової субвенції, залученої ним на придбання копіювальної техніки, яка була їм просто необхідною.
На зустрічі проблемні питання піднімають батьки, які схвильовані забезпеченістю дітей. Серед озвученого-потреба у меблях, фотоапараті.
Питання меблів для комп’ютерного класу Павло Дзюблик бере на свій контроль і, у разі можливості, допоможе вирішити його, а фотоапарат пообіцяв придбати голова Народицької ОТГ Леончук Анатолій Олексадрович.
Педагоги, в свою чергу, цікавляться питанням заробітної плати, на яке їм відповів Анатолій Олександрович, оскільки в бюджеті громади закладено коши на ці видатки. Крім того, на контролі у голови питання із забезпеченістю заробітною платою медичних працівників, вихователів дитсадків, працівників інших бюджетних установ.
Гостро стоїть питання в об’єднаній територіальній громаді щодо харчування дітей і тут виникає ряд питань, чому Управління праці і соціального захисту населення несвоєчасно провело тендер і, як наслідок, діти не харчуються безоплатно! Уявіть, чого коштує для батьків і дітвори таке недбальство і хто понесе відповідальність за це?
Так, голова громади пообіцяв втрутитися, але Управління не належить до його сфери впливу. Тож, якщо дана державна установа не може виконувати такі ключові функції, то нехай віддасть ці повноваження на об’єднані громади або ж потрібно терміново вирішувати питаня з підорядкуванням, так як запитання ставлять голові ОТГ.
Отже, частину питань вдалося зняти з порядку денного, а решту-на контроль і до праці!

    

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 23 34 100_1598
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031