Народицька територіальна громада за рік після об’єднання реалізовує понад 20 проектів

На сьогоднішній  день найбільшою об’єднаною територіальною громадою в Житомирській області є Народицька. Вона існує в межах усього району та об’єднує  16 населених пунктів,серед яких смт.Народичі,села Базар,Болотниця,В’язівка ,Гуто-Мар’ятин,Закусили,Залісся ,Ласки,Межиліска,Мотійки,Новий Дорогинь,Норинці,Радча,Селець,Старий Дорогинь,Сухарівка . Населення громади –близько 10 тис.жителів.

Голова громади Анатолій Леончук наголошує: «Об’єднавшись,ми отримали дуже відчутну підтримку від держави:з 56 млн.грн,які виділили з держбюджету на розвиток 9 громад області,Народицька ОТГ отримала 21 млн 700 тис.грн.narodychi-1

За ці кошти в Народицькійй громаді реалізується 10 проектіву галузі освіти,4-у галузі охони здоров’я ,2-у культурі,ремонтуються комунальні дороги.

Зараз також тривають капітальні ремонти приміщень Селецького сільського будинку культури ,фельдшерського пункту в селі Закусили та Базарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини,а також Ласківського сільського будинку культури.

Крім того,із субвенції виділені кошти на підтримку житлово-комунального господарства громади-придбання спецтехніки ,автомобілів.У Народицькій ОТГ є населені пункти,які знаходяться більше ніж за 50 км від центру громади,тому в планах є купівля нового пожежного автомобіля і створення місцевої пожежної охорони в селі Базар.

Анатолій Леончук зазначає,що всі проекти мають бути завершені в грудні цього року.

Голова громади наголошує: «Не потрібно боятися оптимізації освіти. Сьогодні ми об’єдналися і маємо зберегти дітям якісну освіту. Для цього потрібно зробити дороги і купити шкільний автобус».

За словами Анатолія Леончука,крім підтримки держави,зросли і власні доходи громадян . Зокрема ,бюджет за півроку зріс на 1 млн 500 тис.грн. порівняно з відповідним періодом минулого року.

Вже сьогодні у громаді відчутні змін від впровадження нової реформи.У садочках і школах тепло,біля них опоряджується територія,згодом жителям буде де проводити культурні заходи.

narodychi-3w  narodychyiw

За матеріалами сайту http://zhitomir.today/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

1 коментар to “Народицька територіальна громада за рік після об’єднання реалізовує понад 20 проектів”

  • Анатолій says:

    Голова громади красиво розповідає, по тих дорогах, що вони (ремонтують)страшно не тільки дітей возити а й ходити.
    Створення місцевої пожежної охорони в селі Базар дійсно потрібно, бо з Народич по тій дорозі, що відремонтували пожежний автомобіль буде довго їхати.

Залишити коментар

Gallery
17 29 33 100_1565
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930