![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Напередодні новорічних свят учні з Народицького району завітали до столиці, де відвідали новорічну казку “Примхливе кохання Дроздоборода”.Казка розповідає про те, як на оглядинах наречених горда красуня-принцеса відкидала одного з них за іншим, насміхаючись при цьому над їх уявними і дійсними недоліками. Особливо ж дісталося молодому королевичу, який займав в ряду женихів мало не найпочесніше місце, але принцеса порахувала, що його борідка була набагато гостріше ніж слід і занадто видається вперед, тому вона прозвала його король Дроздобород.
Дітей зустріли казкові герої разом з Дідом Морозом та Снігуронькою і вручили солодкі подарунки. Школярі отримали масу вражень та задоволення. А попереду дітей чекала головна ялинка України на Софіївській площі, а також Макдональдс.
Свято відбулося за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика та президента фонду “Діти Чорнобиля за виживання” Людмили Закревської.