![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
До Служби порятунку «101» 13 серпня о 16:05 надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників по вилученню тіла людини з р. Уж в с. Народичі. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Житомирській області.«Як з’ясувалося, троє товаришів купалися у місцевій річці. Трохи згодом вони вирішили попірнати на глибині, на відстані близько 4 м. від берега. Для одного з них спроба виявилася невдалою – він потонув», – йдеться у повідомленні.
На місці події на надувному човні рятувальники дістались до орієнтовного місця занурення чоловіка, але дістати його з глибини не змогли. Один із відпочиваючих в масці пірнув та на глибині біля двох метрів виявив потопельника. За допомогою «кішки» фахівці ДСНС підняли тіло на поверхню та доставили його на берег. Загиблим виявився 53-річний мешканець сусіднього с. Лозниця.
Наразі остаточні обставини пригоди встановлюються фахівцями.
http://zhitomir.today/