![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
40-річного жителя райцентру правоохоронці обґрунтовано підозрюють у крадіжках з двох будинків на одній з вулиць селища. Погостювавши в одній оселі, чоловік пішов з чужим телефоном і дорогою «похазяйнував» ще й у сусідньому обійсті. Розпочаті кримінальні провадження.Заяви про крадіжки з будинків надійшли до Народицького відділення поліції від двох жителів райцентру. 44-річний чоловік повідомив про викрадення мобільного телефону, а 43-річний – телевізора та тюнера.
З’ясовуючи обставини, правоохоронці встановили, що у першому випадку мобільник міг викрасти знайомець господаря, який того вечора гостював у його обійсті.
Під час перевірки 40-річного жителя райцентру була викрита його причетність і до обкрадання уночі сусіднього будинку. Чоловік скористався відсутністю господарів, пошкодив навісний замок і потрапив усередину. З приміщення виніс телевізор і тюнер.
Викрадені речі поліцейські у підозрюваного вилучили. Про нього відомо, що раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності.
За обома фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження, у рамках яких з’ясовуються усі обставини. За чинним законодавством чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років ув’язнення.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/