![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
За дорученням народного депутата України Павла Володимировича Дзюблика,його помічник мала нагоду привітати працівників місцевого самоврядування. Почесними грамотами міжфракційного депутатського об’єднання “За Житомирщину” та грошовими преміями були нагороджені: Невмержицька Ірина Євгенівна – в.о. старости Народицької селищної ради с. Радча, Севрук Леся Віталіївна – діловод загального відділу Народицької селищної ради, Маєвська Юлія Валентинівна – провідний спеціаліст загального відділу з питань контролю Народицької селищної ради, Фоміна Валентина Іванівна – в.о. Народицької селищної ради с. Старий Дорогинь.
Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність, та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.