![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
У Народицькому районі Житомирської області підрядник продовжує реконструкцію меморіалу Героям Базару. Робочі укладають газон на курганах, монтують бордюри, плитку і полірують шви.
Як повідомляє Народицький райдержадміністрація, до реконструкції приєдналися і учні старших класів.
«Не пройшли стороною і учні старших класів Базарської КПК, після закінчення уроків коли йшли додому запропонували свою допомогу і приєдналися до відновлення меморіального комплексу», – йдеться в повідомленні на сайті РДА.
Варто відмітити, що підрядник вже завершив реконструкцію швів пам’ятника і встановив огорожу навколо комплексу. Ще потрібно повністю укласти газонну траву, в тому числі і на кургані під хрестом, і покласти тротуарну плитку на території меморіалу.
http://zhzh.info/