![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
20 березня до поліції звернувся житель с. Базар із повідомленням про крадіжку майна з його будинку. Правоохоронці встановили та розшукали причетного до злодіяння. Нині триває з’ясування обставин подій.Як повідомив 61-річний заявник, у ніч на 11 березня до його будинку заліз злодій. Він розбив віконну шибку та поцупив з помешкання інструменти, рибальське приладдя та інше майно на загальну суму близько 1 тисячі гривень.
У ході проведених заходів поліцейські встановили, що до вчинення правопорушення причетний 34-річний місцевий житель. У чоловіка вилучили частину викраденого, у скоєному він зізнався.
Нині триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. За подібні протиправні дії чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.
https://www.npu.gov.ua/