![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
18 січня о 14:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному дерев’яному житловому будинку в смт Народичі.
Прибулі за викликом вогнеборці встановили, що осередок займання знаходиться на перекритті оселі, біля димаря, а вогонь встиг частково охопити саме перекриття та дах. Керівник гасіння пожежі прийняв рішення залучити до гасіння займання ще одне відділення бійців ДСНС. Спільними зусиллями вони пожежу локалізували о 14:40 та о 17:30 – ліквідували. Вогнем знищено 30 кв. м. даху, перекриття, домашнє майно та пошкоджено облицювання стін. Загиблих і травмованих немає.
До того ж, бійці ДСНС запобігли поширенню вогню на більшу площу, тим самим, врятувавши від пожежі, господарську споруду та дерев’яний сінник з 3 т сіна, що розташовувалися впритул до будинку.
Загалом до ліквідації події залучалося 8 чоловік особового складу рятувальників та 2 одиниці пожежної техніки.
Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час встановлення та експлуатації пічного опалення. Наразі остаточні обставини події встановлюються фахівцями.
http://www.1.zt.ua/