![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Відповідно до постанови ЦВК № 216 від 3 вересня 2015 року Житомирська обласна рада нового скликання нараховуватиме лише 64 депутати. У теперішньому скликанні – 112 народних обранців. Тобто кількість депутатів обласної ради зменшиться майже вдвічі.
Відтепер найбільше представників у Житомирській обласній раді матиме Житомир – 12 та Житомирський район – 4. Також чотири депутати буде від Бердичева. По три депутати в облраді отримають міста Коростень та Новоград-Волинський, а місто Малин отримає лише один депутатський мандат.
По два мандати будуть мати депутати з Андрушівського, Баранівського, Бердичівського, Володарсько-Волинського, Ємільчинського, Коростишівського, Новоград-Волинського, Олевськиого, Попільнянського, Радомишльського, Ружинського, Черняхівського та Чуднівського районів. Лише по одному мандату в обласну раду отримають Червоноармійський, Романівський, Народицький, Малинський, Любарський, Лугинський, Коростенський та Брусилівський райони.
Анатолій Мельниченко