![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
25 квітня народний депутат України Павло Дзюблик працював у Радомишлі.Люди зверталися з різними питаннями-від особистих і до громадських.
Питання соціального захисту сім’ї зниклого безвісти учасника АТО, земельні спори учасників бойових дій, матеріальна допомога на лікування та інші. Серед громадських питань – екологічні та природоохоронні аспекти у діяльності Радомишльського пивзаводу.
Проблем вистачає. Працювали та спілкувалися конструктивно.