![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
26 та 27 січня у Радомишлі відбудеться Чемпіонат міста з настільного тенісу серед навчальних закладів міста.
Турнір триватиме два дні поспіль, 26 та 27 січня. Початок об 11:00. Місце проведення – малий спортивний зал Радомишльської гімназії.
До участі допускаються команди з трьох осіб, які зареєструвалися. Заявка на участь має бути завірена керівником навчального закладу та лікарем. Від одного навчального закладу не більше двох команд.
Основною метою проведення турніру є пропаганда здорового способу життя і залучення молодого покоління до занять спортом. А також популяризація та розвиток тенісу серед молоді.
Організатором турніру є Радомишльська міська рада.
http://www.radomyshl.com/