![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
День місцевого самоврядування – це свято всієї Радомишльської громади та кожного з нас. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Саме органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть відповідальність за забезпечення належних умов її функціонування і розвитку.
6 грудня 2017 року напередодні свята в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування за участю депутатів районного та місцевих рівнів,міського, сільських , селищних голів та секретарів місцевих рад, ветеранів та гостей свята.
Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернулася голова районної ради Олександр Потієнко, побажавши всім успіхів в подальшому зміцненню самоврядування в районі. До його слів з вітаннями приєдналися: міський голова Володимир Тетерський , перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Приймак, а також депутат обласної ради Анатолій Павленко.
Від народного депутата Павла Дзюблика. обласної, районної ради , райдержадміністрації та міської ради за сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення проблем регіонального розвитку, втілення демократичних засад самоврядності територіальних громад, сумлінне служіння народові України, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування були вручені почесні грамоти, подяки депутатам районної ради, сільським, селищним головам та секретарям місцевих рад району, працівникам виконавчого апарату районної ради, а також ветеранам органів місцевого самоврядування.
Пацівники та учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури порадували присутніх піснями та танцями.
http://radrda.gov.ua/