![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Донька пожежного 16-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Радомишля Житомирської області тримісячна Маргарита Броновицька потребує термінової пересадки печінки. На вкрай важливу операцію необхідні значні кошти, яких у родини немає. Маргарита має захворювання: біліарна атрезія, тип ІІ b. І Б. Хвороба Німана – Піка Тип С. Це рідка вроджена патологія, при якій жовчовивідні шляхи непрохідні або відсутні. Печінка взяла на себе функцію жовчного міхура. З таким діагнозом дитина може прожити не більше 3 – 5 років. Дівчинку постійно мучать болі. Наразі вона приймає ліки. До того всього мати не годує дитину груддю. Необхідно постійно купувати суміші для дітей. Має ускладнення: холестатичний гепатит. Супутній діагноз: токсична енцефалопатія, синдром рухових порушень.
УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПРОСИМО ВІДГУКНУТИСЯ ТА ДОПОМОГТИ МАРГАРИТЦІ ЖИТИ!!! Фінансову допомогу можна перерахувати на картку мами: Броновицька Людмила Петрівна; Номер картки Ощадбанку 5167 4900 8480 4955
http://zhitomir-online.com/