![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
22 січня всі українці світу відзначають велике свято – День Соборності України . Це свято показує, що ми всі діти однієї України і бажаємо жити в злагоді і згоді. З цієї нагоди старший відділ Радомишльської районної бібліотеки для дітей разом з учнями місцевої школи провели патріотичний флешмоб . Головною цитатою заходу були слова Шевченка Т.Г. «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!». Гімн України звучав сьогодні дуже проникливо. Великий український класик Олесь Гончар сказав: «Бережіть собори душ наших!» Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями,вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. А нашим дітям від душі бажаємо:
Ви – покоління нове, енергійне.
Світ неодмінно збудуєте вільний!
Вільний від зла, чесний та справедливий.
І як у казці – дійсно щасливий!
Тож вирушайте, настав уже час
Творити країну, як мріяв Тарас!
http://radrda.gov.ua/