![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Парламенті побували учні Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що в Радомишльському районі.Діти не лише гарно навчаються, але і з користю проводять своє дозвілля.
Подорожувати містами рідної країни, відвідувати визначні місця-це так по-сучасному.
Павло Дзюблик дякує директору, педагогічному колективу закладу освіти за організацію поїздки.
Особисто, на жаль, Павло Володимирович не зустрічав, однак неодноразово у їх школі бував. Ще на початку своєї депутатської діяльності сприяв проведенню у ній ремонту за рахунок Міністерства оборони України, а в минулому році 100 тис.грн. вона отримала цільової субвенції на нові меблі за пропозиції нардепа.
Радий дізнатися, що все закуплене і слугує нашим дітям, доповнюючи Вашу педагогічну майстерність гарними умовами.